Najczęściej grane

Bees saal BaadBaad

dodano: 08/10/10

Gry logiczne to także gry polegające na dopasowywaniu dwóch, jednakowych postaci. Właśnie to jest naszym głównym zadaniem w tej grze. Nie jest to jednak prosta sprawa, gdyż wszystkie postacie są bardzo do siebie podobne. Jak sprawnie uda Ci się wszystko dopasować?

Słowa kluczowe:
dopasowywanie, gierka logiczna, giera logiczna, granie, logiczne, gry, łamigłówki, skakanki, układanki, zgadywanki, łamanie głowy, wymyślanie

Podobne gry
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Short Cut
Dodano 07/10/10 Short Cut

Gry logiczne tego typu tylko z pozoru wydają się proste. Naszym zadaniem jest ułożenie drogi w taki sposób, aby samochód dotarł bezpiecznie do wyznaczonego miejsca. Aby to..

zagrań: 53
Tibet Quest
Dodano 07/10/10 Tibet Quest

Wcielamy się w postać Jane, córki podróżnika, która wyrusza na poszukiwanie tajemniczego Shangri La. Jane musi przesuwać elementy w taki sposób, by trzy takie same znala..

zagrań: 89
Hapland
Dodano 07/13/10 Hapland

Niesamowite gry logiczne! Bardzo rzadko spotykane są tego typu gry logiczne. Naszym zadaniem jest odpowiednie kliknięcie na poszczególne elementy, które dają jakiś efekt. J..

zagrań: 124