Najczęściej grane

Belize Beauties

dodano: 08/10/10

Gry logiczne to także różnego rodzaju gry układanki. Podobnie jest w tym przypadku. Musimy odpowiednio przestawiać wszystkie obrazki w ten sposób, żeby je usuwać. Po kilku minutach na pewno nabierzemy wprawy i zaczniemy grać bardzo intensywnie.

Słowa kluczowe:
układanie, gierka logiczna, giera logiczna, granie, logiczne, gry, łamigłówki, skakanki, układanki, zgadywanki, łamanie głowy, wymyślanie

Podobne gry
Super Stacker 2
Dodano 07/05/10 Super Stacker 2

Bardzo wciągająca gra logiczna polegająca na układaniu figur geometrycznych w ten sposób, aby po ułożeniu wszystkich dostępnych, cały obiekt nie przewrócił się. W wy..

zagrań: 107
Pipe Boggler
Dodano 07/10/10 Pipe Boggler

Naszym zadaniem jest zbudowanie tunelu, którym zostanie przesłany pocałunek od dziewczyny do chłopaka. Drogę musimy zbudować z różnych porozrzucanych na planszy elementó..

zagrań: 41
The First Olym..
Dodano 07/10/10 The First Olympic

Wszyscy kochamy gry logiczne w ładnej oprawie graficznej. Ta z pewnością należy do takich. Naszym zadaniem jest układanie waz w odpowiedniej kolejności. Waza z wyższym num..

zagrań: 72
Hapland
Dodano 07/13/10 Hapland

Niesamowite gry logiczne! Bardzo rzadko spotykane są tego typu gry logiczne. Naszym zadaniem jest odpowiednie kliknięcie na poszczególne elementy, które dają jakiś efekt. J..

zagrań: 124