Najczęściej grane

Bridge Craft

dodano: 09/07/10

Gdzieś daleko w układzie słonecznym znajduje się niewielka planeta, którą zamieszkują stworki kochające pokój. Pewnego dnia, nie wiadomo skąd, pojawiła się ogromna fala i zalała ich miasteczko. Małe żyjątka potrzebują teraz Twojej pomocy, aby odbudować swój świat. Bridge Craft reprezentuje gry logiczne, których celem jest budowanie mostów, po których bohater będzie mógł

Słowa kluczowe:
gry logiczne, budowanie mostów, ratowanie, gra flash

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Home Sheep Home
Dodano 06/27/10 Home Sheep Home

Bardzo wciągająca gra logiczna. Tutaj naszym zadaniem jest przeprowadzenie wszystkich trzech owieczek przez daną planszę. O ile na początku zadanie to wydaje się łatwe, to..

zagrań: 64
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202