Najczęściej grane

Cute Owl

dodano: 08/29/10

Gry logiczne zmuszają do główkowania a znalezienie rozwiązania sprawia każdemu ogromną frajdę. Naszym zadaniem jest spowodowanie, by zagrzmiał dźwięk gongu. Aby to zrobić, musimy zmienić położenie niektórych elementów na planszy. Każdy nasz ruch wywoła jakąś reakcję. Naszym zadaniem jest przewidzenie jej. Na koniec budzimy sówkę, która potoczy się po torze, jaki jej

Słowa kluczowe:
gra logiczna, sowa, owl, flashówka, układanie toru

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171