Najczęściej grane

Deathmatch

dodano: 08/21/10

Gry logiczne działające na zasadzie Tetrisa przybierają coraz to inne formy. Tym razem jest to bardzo mroczna wersja. Z góry spadają różnego rodzaju czaszki, które musimy układać w taki sposób, aby obok siebie znalazły się trzy jednakowe, wówczas znikną. Jak w każdej grze tego rodzaju, musimy uważać, by czaszki nie sięgnęły góry planszy. Grze towarzyszy klimatyczna muzyka.

Słowa kluczowe:
gra logiczna, granie, gry, logiczne łamigłówki, czaszki, Tetris

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171