Najczęściej grane

Funny Beach

dodano: 10/28/10

Budowanie zamków z piasku jest taaakie wciągające. A jeśli nasze dzieło zostanie zniszczone przez nieuważnego plażowicza lub zburzone przez przelatującą piłkę? Chłopcy martwiący się o swoje piaskowe budowle postanowili pozbyć się wszystkich z plaży i Twoim zadaniem jest im pomóc:) Klikaj na różnorodne przedmioty, myśl logicznie i zobacz co zabawnego się stanie:)

Słowa kluczowe:
gry logiczne, psocenie, plaża, morze

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202
Shape Shape
Dodano 07/10/10 Shape Shape

Shape Shape to mały sympatyczny klocek, który zgubił swoją rodzinę. Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu jej. Shape Shape porusza się, kiedy klikamy przyciskiem myszy ..

zagrań: 71