Najczęściej grane

Funny Bubbles

dodano: 08/28/10

Funny Bubbles to gry logiczne, których bohaterami są kolorowe zwierzaki. Na górze planszy ułożone są w przypadkowej kolejności. Naszym zadaniem jest dokładanie pojedynczych żabek, kotków, piesków i innych zwierzaków w taki sposób, aby w bezpośredniej bliskości znalazły się obok siebie co najmniej trzy. Wtedy znikną, a na naszym koncie pojawią się punkty.

Słowa kluczowe:
zwierzaki, układanka, gra logiczna, granie, dopasowywanie

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Cubiq
Dodano 07/05/10 Cubiq

Fantastyczna gra logiczna, w która powinien zagrać każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z kostką rubika. Gra polega na układaniu odpowiedniego wzoru. O ile pierwsze eta..

zagrań: 87