Najczęściej grane

Globetroter

dodano: 07/14/10

Gry logiczne w najlepszym wydaniu! Tym razem zostanie sprawdzona nasza wiedza z geografii. Za pomocą kursora myszki musimy wskazać miejsce na świecie, które aktualnie gra każe nam pokazać. Im bliżej docelowego miejsca tym nasze szanse na dojście do kolejnego levelu większe. Gry logiczne tego typu nie tylko bawią ale jednocześnie uczą i przypominają niektore miejsca na Ziemi.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gra logiczna, gry flash, gry dla dzieci, gry edukacyjne

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97