Najczęściej grane

Goofy Gopher

dodano: 10/28/10

Świetna gra logiczna, w której Twoim zadaniem jest szybkie i trafne dobieranie kwiatków w ogrodzie w pary:) Klikaj na roślinki, a wtedy ukażą się ich kielichy. Twój czas jest ograniczony- musisz dobrać wszystkie kwiaty w pary przed zachodem słońca! Na dodatek, jeśli trafisz na wrednego susła Goofy'ego, zapamiętane przez Ciebie umiejscowienie kwiatków zmieni się. Podejmij wyzwanie

Słowa kluczowe:
gry logiczne, suseł, ogród, kwiaty

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202
Shape Shape
Dodano 07/10/10 Shape Shape

Shape Shape to mały sympatyczny klocek, który zgubił swoją rodzinę. Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu jej. Shape Shape porusza się, kiedy klikamy przyciskiem myszy ..

zagrań: 71