Najczęściej grane

Home Sheep Home

dodano: 06/27/10

Bardzo wciągająca gra logiczna. Tutaj naszym zadaniem jest przeprowadzenie wszystkich trzech owieczek przez daną planszę. O ile na początku zadanie to wydaje się łatwe, to z upływem czasu i 'wchodzenie' na wyższy poziom, zaczynają się problemy. Sterownie jest z poziomu klawiatury. Niezwykle wciągają gra logiczna, która już na pierwszym poziomie przyprawia o problemy ;)

Słowa kluczowe:
Home Sheep Home, przeprowadź owce, owce, owieczki, gra logiczna, gra flash

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171