Najczęściej grane

House Of Chocolates

dodano: 08/28/10

House Of Chocolates – to kolejna gierka reprezentująca gry logiczne polegające na przesuwaniu elementów w taki sposób, by obok siebie znalazły się trzy takie same. Gdy to się stanie, identyczne przedmioty znikają. Tym razem bawimy się w czekoladowym domku i musimy poprzesuwać różnorodne słodycze. Wraz z upływem czasu napełnia się butelka mleka, w którą trzeba kliknąć w

Słowa kluczowe:
gra logiczna, domek z czekolady, przesuwanie, dopasowywanie, granie

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171