Najczęściej grane

Jail Escape

dodano: 07/21/10

Gra ucieczka w znakomitym wydaniu. Tym razem naszym zadaniem jest wydostanie się z więzienia. Jesteśmy skazani niesłusznie i dlatego postanowiliśmy stąd uciec. Naszym celem jest odnalezienie odpowiednich przedmiotów, które pomogą nam w ucieczce. Nie jest to jednak takie łatwe i wymaga kilkudziesięciu minut gry. A Tobie jak daleko uda się uciec? Gry logiczne tego typu obsługiwane są

Słowa kluczowe:
giera logiczna, gry logiczne, gierki, flash, flasz, gry flash, łamigłówki, zgadywanki, rozwiąż problem, gry z zagadką

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202