Najczęściej grane

Mad Virus

dodano: 07/14/10

Świetny typ gry logicznej. Naszym zadaniem w tej grze jest rozprzestrzenienie wirusa. W tym celu musimy zarazić jak najwięcej jednakowych kolorów wirusem. Gra jest bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna w nawigacji. Sterujemy ją z poziomu myszki. Gry logiczne tego typu są coraz bardziej popularne w świecie zabaw internetowych.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gra logiczna, gry flash, gry dla dzieci, gry edukacyjne

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97