Najczęściej grane

Maganic Wars

dodano: 08/21/10

Gry logiczne w wersji karcianej. Dysponujesz pięcioma kartami, z których każda posiada inne atrybuty. Podczas tury należy wybrać jedną kartę, która będzie walczyła z przeciwnikiem. Karty zadają obrażenia, paraliżują, mogą dawać punkty obrony i automatycznie oddawać obrażenia przeciwnikowi. Niektóre karty zawierają runy o niezwykłej mocy.

Słowa kluczowe:
gra logiczna, granie, gry karciane, karty, wojna

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171