Najczęściej grane

Masonry

dodano: 09/07/10

Gry logiczne takie jak Masonry wychodziły już w wielu wersjach i nigdy się nie nudzą. Naszym zadaniem jest przepchnięcie wszystkich diamentów do skrzyń. Musimy jednak pamiętać, że od ściany diamentów się już nie da odepchnąć. Każda kolejna plansza to nowe ułożenie terenu, skrzyń, diamentów i przeszkód. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek.

Słowa kluczowe:
gra logiczna, przesuwanie elementów, gra na czas, labirynt, gry flash

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97