Najczęściej grane

Match the bugs

dodano: 08/28/10

Na szachownicy rozmieszczone zostały różnego rodzaju robaczki. Naszym zadaniem jest przesuwanie ich w taki sposób, aby w linii poziomej lub pionowej znalazły się co najmniej trzy identyczne. Wówczas znikną a my otrzymamy punkty. Jeśli za jednym przesunięciem uda nam się pozbyć większej ilości insektów, otrzymamy punkty dodatkowe. Gry logiczne tego typu są bardzo popularne i

Słowa kluczowe:
gra logiczna, robaki, układanka, przesuwanie elementów, gierki

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Cubiq
Dodano 07/05/10 Cubiq

Fantastyczna gra logiczna, w która powinien zagrać każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z kostką rubika. Gra polega na układaniu odpowiedniego wzoru. O ile pierwsze eta..

zagrań: 87