Najczęściej grane

Minesweeper

dodano: 08/21/10

Znane z Windowsa gry logiczne w sapera w zupełnie nowej odsłonie okazują się być niezwykle ciekawe. Każdy poziom gry to nowa zaminowana plansza znajdująca się na innym terenie, raz w wiosce indiańskiej, innym razem w centrum miasta. Odminowywanie polega na zaznaczaniu pól, na których znajduje się mina oraz stąpanie po kwadracikach, na które są bezpieczne. Prace ułatwiają nam cyfry

Słowa kluczowe:
gra logiczna, saper, granie, gry, łamigłówka, bomba, odminowywanie

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Cubiq
Dodano 07/05/10 Cubiq

Fantastyczna gra logiczna, w która powinien zagrać każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z kostką rubika. Gra polega na układaniu odpowiedniego wzoru. O ile pierwsze eta..

zagrań: 87