Najczęściej grane

Morskie kulki

dodano: 03/13/12

Niezwykle wciągająca gra kulki, w której usuwamy z planszy grupę kulek o tym samym kolorze. Jeśli będziemy chcieli usunąć pojedynczą kulkę, będziemy musieli uczynić to za pomocą meduzy - ilość dostępnych meduz widoczna jest w panelu po lewej stronie. Usuń wszystkie kulki z planszy i zdobądź jak najwięcej punktów!

Słowa kluczowe:
kulki, kulki gra, meduza, morze, kolory

Podobne gry
Shuffle
Dodano 08/21/10 Shuffle

Gry logiczne z kolorowymi kulkami w kolejnym wydaniu. Naszym zadaniem jest odpowiednie nakierowanie czerwonej kuli i wystrzelenie jej z odpowiednią siłą tak, by trafiła jak n..

zagrań: 1145
Candymatch
Dodano 08/21/10 Candymatch

Gry logiczne z kulkami to niekończące się kombinacje. Po wpisaniu swojego imienia ukazuje nam się plansza z różnymi kolorami i kształtami cukierków. Musimy wyszukiwać sk..

zagrań: 1605
Jolls
Dodano 08/25/10 Jolls

Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawą grę z cyklu gry logiczne. Nasze zadanie w tej grze polega na odpowiednim przemieszczeniu wskazanej kulki. W początkowych rundach jest to ..

zagrań: 2207
Pobble
Dodano 09/15/10 Pobble

Gry logiczne, w których mamy za zadanie w jak najkrótszym czasie oczyścić planszę z kuleczek, kolorowych oraz bardzo pięknych! Zrób to bardzo szybko i sprytnie, może uda ..

zagrań: 1530