Najczęściej grane

Pengui

dodano: 08/31/10

Tym razem wcielamy się w postać głodnego pingwina. Musi być bardzo głodni ponieważ naszym zadaniem jest zjadanie rybek. Musimy jednak pamiętać, że możemy jeść... tylko rybki. Fajna gra rodzinna, która na pewno nie jednego malucha przyciągnie do ekranu komputera. Gry logiczne obsługiwane myszką bądź klawiaturą.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gierka, zagraj, gry flash, flash gry, flashówki, logiczne gierki, logika

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202
Shape Shape
Dodano 07/10/10 Shape Shape

Shape Shape to mały sympatyczny klocek, który zgubił swoją rodzinę. Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu jej. Shape Shape porusza się, kiedy klikamy przyciskiem myszy ..

zagrań: 71