Najczęściej grane

Pipe Boggler

dodano: 07/10/10

Naszym zadaniem jest zbudowanie tunelu, którym zostanie przesłany pocałunek od dziewczyny do chłopaka. Drogę musimy zbudować z różnych porozrzucanych na planszy elementów. Musimy się spieszyć, bo bez względu na to, czy zdążymy zakończyć budowę, dziewczyna wyśle pocałunek. Gry logiczne polegające na tworzeniu drogi lubi praktycznie każdy.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gry flash, droga, układanie, Pipe Boggler

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Super Stacker 2
Dodano 07/05/10 Super Stacker 2

Bardzo wciągająca gra logiczna polegająca na układaniu figur geometrycznych w ten sposób, aby po ułożeniu wszystkich dostępnych, cały obiekt nie przewrócił się. W wy..

zagrań: 107
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202