Najczęściej grane

Rescue the Soldiers

dodano: 08/29/10

Rescue the Soldiers reprezentuje gry logiczne polegające na dopasowywaniu elementów. Naszym zadaniem jest zbudowanie drogi ewakuacyjnej dla żołnierzy prowadzącej z jednego obozu do drugiego. Aby to uczynić należy przeciągać kawałki trasy na podłoże i upuszczać. Do wykorzystania mamy ograniczoną liczbę elementów danego rodzaju, dlatego trzeba się nakombinować, żeby droga

Słowa kluczowe:
układanie drogi, gra logiczna, żołnierz, układanka, gry flash

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97