Najczęściej grane

Short Cut

dodano: 07/10/10

Gry logiczne tego typu tylko z pozoru wydają się proste. Naszym zadaniem jest ułożenie drogi w taki sposób, aby samochód dotarł bezpiecznie do wyznaczonego miejsca. Aby to osiągnąć, musimy odwracać i dopasowywać małe kawałeczki asfaltu. Wszystko byłoby proste, gdyby nie uciekający czas. Musimy więc myśleć i działać bardzo szybko.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gry flash, układanie drogi, dopasowywanie, układanka

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Cubiq
Dodano 07/05/10 Cubiq

Fantastyczna gra logiczna, w która powinien zagrać każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z kostką rubika. Gra polega na układaniu odpowiedniego wzoru. O ile pierwsze eta..

zagrań: 87
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202