Najczęściej grane

Stone Age 2

dodano: 07/10/10

Gry logiczne Stone Age przypominają trochę Tetrisa. Ale nie są tak proste. Z góry spadają kamienie z cyframi. Musimy wybierać kamienie w taki sposób, aby suma cyfr znajdujących się na nich była taka, jaką podaje nam gra. Czas płynie nieubłaganie, więc musimy się spieszyć, by pierwszy rząd kamieni nie uderzył w ziemię.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gry flash, Tetris, liczenie, dodawanie

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202
Shape Shape
Dodano 07/10/10 Shape Shape

Shape Shape to mały sympatyczny klocek, który zgubił swoją rodzinę. Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu jej. Shape Shape porusza się, kiedy klikamy przyciskiem myszy ..

zagrań: 71