Najczęściej grane

Taka sama kulka

dodano: 02/23/12

Proste zasady i nie taka prosta rozgrywka, czyli to, co każdy fan gier w kulki lubi najbardziej. Kliknij na kulkę w wybranym kolorze, a następnie kliknij na pole, na którym powinna się znaleźć, aby utworzyć grupę co najmniej trzech kulek o tym samym kolorze. W ten sposób usuniesz grupę z planszy. Rozważ każdy swój krok, bowiem z każdym ruchem kulek na planszy przybywa!

Słowa kluczowe:
kulki, kulki gra, gra kulki, kolory

Podobne gry
Shuffle
Dodano 08/21/10 Shuffle

Gry logiczne z kolorowymi kulkami w kolejnym wydaniu. Naszym zadaniem jest odpowiednie nakierowanie czerwonej kuli i wystrzelenie jej z odpowiednią siłą tak, by trafiła jak n..

zagrań: 1143
Candymatch
Dodano 08/21/10 Candymatch

Gry logiczne z kulkami to niekończące się kombinacje. Po wpisaniu swojego imienia ukazuje nam się plansza z różnymi kolorami i kształtami cukierków. Musimy wyszukiwać sk..

zagrań: 1603
Jolls
Dodano 08/25/10 Jolls

Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawą grę z cyklu gry logiczne. Nasze zadanie w tej grze polega na odpowiednim przemieszczeniu wskazanej kulki. W początkowych rundach jest to ..

zagrań: 2206
Pobble
Dodano 09/15/10 Pobble

Gry logiczne, w których mamy za zadanie w jak najkrótszym czasie oczyścić planszę z kuleczek, kolorowych oraz bardzo pięknych! Zrób to bardzo szybko i sprytnie, może uda ..

zagrań: 1528