Najczęściej grane

The First Olympic

dodano: 07/10/10

Wszyscy kochamy gry logiczne w ładnej oprawie graficznej. Ta z pewnością należy do takich. Naszym zadaniem jest układanie waz w odpowiedniej kolejności. Waza z wyższym numerem może być włożona tylko do wazy o numerze niższym. Komplet waz znika, a my otrzymujemy punkty. Zadanie jest na czas, więc trzeba się spieszyć.

Słowa kluczowe:
gry logiczne, gry flash, The First Olympic, układanie, igrzyska olimpijskie

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Super Stacker 2
Dodano 07/05/10 Super Stacker 2

Bardzo wciągająca gra logiczna polegająca na układaniu figur geometrycznych w ten sposób, aby po ułożeniu wszystkich dostępnych, cały obiekt nie przewrócił się. W wy..

zagrań: 107
Hell Tour
Dodano 09/02/10 Hell Tour

Naszym zadaniem jest odnalezienie klucza do drzwi w jak najmniejszej liczbie ruchów. Każdy ruch wymaga dusz. Jeśli ich ilość spadnie do zera, zostaniemy w piekle na wieki Po..

zagrań: 202