Najczęściej grane

The Hurt Locker - Find the Numbers

dodano: 08/16/10

Przed nami kolejna gra z cyklu gry logiczne. Nasze zadanie w tej grze jest dość proste - polega ono na znajdowaniu liczb, które sprytnie ukryte są na obrazku. Jak długo zajmie Ci znalezienie wszystkich cyfr? Nie czekaj - zagraj już teraz!

Słowa kluczowe:
cyfry, szukanie, gierka logiczna, giera logiczna, granie, logiczne, gry, łamigłówki, skakanki, układanki, zgadywanki, łamanie głowy, wymyślanie

Podobne gry
Shape Shape
Dodano 07/10/10 Shape Shape

Shape Shape to mały sympatyczny klocek, który zgubił swoją rodzinę. Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu jej. Shape Shape porusza się, kiedy klikamy przyciskiem myszy ..

zagrań: 71
Elementals: Th..
Dodano 07/10/10 Elementals: The Magic Key

Gry logiczne Elementals polegają na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów i używaniu ich w określonym celu. Gra zabiera nas do czarodziejskiego świata magii i tajemnic, które c..

zagrań: 0
Hapland
Dodano 07/13/10 Hapland

Niesamowite gry logiczne! Bardzo rzadko spotykane są tego typu gry logiczne. Naszym zadaniem jest odpowiednie kliknięcie na poszczególne elementy, które dają jakiś efekt. J..

zagrań: 124
Haplan 3
Dodano 07/13/10 Haplan 3

Trzecia część kultowej gry logicznej. Po raz kolejny wcielamy się w postać, której zadaniem jest odpowiednie ułożenie części na załączonym obrazku. Całość musimy w..

zagrań: 96