Najczęściej grane

Toon Shift

dodano: 08/21/10

Proste gry logiczne przeznaczone dla dzieci. W wielkiej fabryce trzeba zarządzać maszynami w taki sposób, aby stworki trafiały do odpowiednich kontenerów. Kliknięciem myszy trzeba zmieniać kierunek strzałek na ścieżce. Każda plansza to nowe tory i inne przełączniki. Trzeba uważać, żeby się nie pomylić i nie wysłać stworka w złe miejsce.

Słowa kluczowe:
gra logiczna, granie, logiczne, gry, przełączniki, układanie drogi

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171