Najczęściej grane

Treasure of Big Totem 7

dodano: 09/07/10

Jeśli lubisz gry logiczne, koniecznie zagraj w Treasure of Big Totem 7. To fantastyczna gra z serii point & click. Musisz wykazać się analitycznym umysłem i wykorzystywać właściwości odnalezionych przedmiotów. Do oglądania przedmiotów, bądź ich podnoszenia, służy ikonka rączki w lewym, dolnym rogu ekranu. Symbol plusa pozwala łączyć posiadane obiekty. Musisz zrobić wszystko,

Słowa kluczowe:
gra logiczna, point & click, skarby, przygodówka, gry flash

Podobne gry
Bomb It!
Dodano 07/14/10 Bomb It!

Bardzo prosta gra logiczna polegająca na wysadzaniu poszczególnych części planszy. Wszystko to w celu dostania się do kolejnego levelu. Gry logiczne tego typu obsługiwane s..

zagrań: 297
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97