Najczęściej grane

Zagadka

dodano: 09/13/10

Wszystkie osoby muszą przedostać się na drugą stronę rzeki, jednak tratwa może unieść tylko 2 osoby na raz.... - ojciec nie może zostać z żadną z córek podczas gdy nie ma matki - matka nie może zostać z żadnym z synów podczas gdy nie ma ojca - złodziej (w więziennym ubraniu) nie może zostać z nikim pod nieobecność policjanta - jedynie ojciec, matka i policjant potrafią

Słowa kluczowe:
gra logiczna, gra dla dzieci, zagadka, zagadeczka, zagadki

Podobne gry
Remove Red
Dodano 06/27/10 Remove Red

Gra polegająca na usunięciu czerwonych ( nie tylko czerwonych) kwadratów. Musimy dokonać tego jak najmniejsza ilością kliknięć. Sterowanie w grze odbywa się jedynie przy..

zagrań: 135
Mahjong
Dodano 06/27/10 Mahjong

Niezwykle popularna gra logiczna, polegająca na zbieraniu dwóch identycznych kloców. Należy robić to na tyle umiejętnie, aby nie popełnić błędu, który przyczynić się..

zagrań: 213
Frogger
Dodano 06/27/10 Frogger

Niezwykle popularna gra logiczna, która została przeniesiona z gier telewizyjnych do wersji flash. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie żaby przez ulicę w ten sposób, aby ni..

zagrań: 97
Nano Ninja
Dodano 06/27/10 Nano Ninja

Kapitalna gierka logiczna. Naszym zadaniem jest pokonywanie kolejnych poziomów budynku. Wcielamy się w postać Nano Ninja, który pragnie pokonać swojego Mastera. Niektóre po..

zagrań: 171